Sem vložte podnadpis

WORKSHOP: Fotíš chladnokrevníky při práci v lese? Nauč se je fotit lépe!

Neděle 13. listopadu byla ve znamení dalšího workshopu. Tentokrát jsem vyrazila společně s pravidelným účastníkem workshopů Lukášem, na Šumavu do stáje Petra Procházky ve Stojanovicích, kde na nás čekal jeho plemenný norický hřebec. Během chvilky ho naložil do přepravníku a už jsem seděli v autě s cílem zasněžených šumavských lesů.

Po pár minutách jsem dorazili na místo, kde jsme zaparkovali auto i s přepravníkem, vzali do rukou s Lukášem fotoaparáty a vyrazili jsme na kratší procházku lesem, než jsme se ocitli v kopcích s pokácenými stromy, kde bylo možné celou práci s koněm pod vedením Petra předvést a tím pádem i nafotit.

Během tohoto workshpu bylo nejvíce důležité dbát na bezpečnost pro všechny zúčastněné. V druhé řadě jsme pak hledali vhodná místa odkud koně fotit a také, na co se zaměřit především. O své zkušenosti se rád podělil i Petr.

Podařilo se nafotit spoustu krásných záběrů a byl to opět naprosto nezapomenutelný zážitek - práce s koňmi v lese má své kouzlo... Těším se na naše další setkání s Lukáše a Petrovi děkuji za báječnou spolupráci!

Chceš se také naučit, jak fotit koně v lese?

Přihlaš se na workshop!