Sem vložte podnadpis

WORKSHOP: Individuální setkání 

Je sobota 18. dubna ráno a já vyrážím, jako každý rok, na oblíbenou událost do Kladrub nad Labem za mezinárodními závody ve spřežení. Po cestě nabírám účastnici Individuální workshopu v Praze a uháníme po dálnici směrem na Kladruby. Již cestou ladíme otázky týkající se ostrosti ve fotografii a následné postprodukce. Když dorážíme na místo jsme mile překvapené, že nám počasí přeje - na obloze se střídají mráčky se sluncem - a krásně tak doplňuje louku posetou rozkvetlými pampeliškami. Projdeme tedy pokladnou, kontrolujeme dráhu, v jakém složení a kudy budou jednotlivá spřežení probíhat, pak už usedáme u nejoblíbenější vodní překážky.

Ani letos nechyběly pády!

Hned po několika startech začínají na vodní překážce první pády. Několik ze spřežení tedy končí svůj úspěch v maratonu v zatáčce na vodní překážce, jedno dvojspřeží dokonce padá do vody. Mraky se nám pomaličku zatahují, jakoby chtěli dodat na dramatičnosti závodů a my zapínáme bundy až ke krku a na fotoaparátech nastavujeme delší časy a zkoušíme "mazaniny". :-)

Po 5. hodině odpolední sedáme do auta a unavené uháníme zpět na Prahu. Vyzkoušely jsme focení všeho, co jsem si původně zadaly, foto workshop byl tedy úspěšný! ;-) 

Chceš se také naučit, jak fotit koně?

Přihlaš se na workshop!