Sem vložte podnadpis

Video kurz

Přístup k tomuto video kurzu je možný kdykoli a kdekoli, prostřednictvím internetového prohlížeče. Hlavním cílem je předání teoretických znalostí týkajících se nastavení fotoaparátu a základní a pokročilé úpravy fotografií v programu Adobe Lightroom a Adobe Photoshop.

Obsažená témata:

  • Pořízení fotografií: základní nastavení fotoaparátu, manuální režim fotoaparátu, ostření a ostrost, kompozice, vzhled koně a člověka a další tipy.
  • Základní úprava fotografií: nový katalog a import fotografií, filtrování fotografií, úprava standardní fotografie koně, úprava fotografie koně na černém pozadí, úprava fotografie se siluetou koně, přednastavení a rychlé vyvolávání, export fotografií a vkládání vodoznaků.
  • Pokročilá úprava fotografií: vrstvy a masky, úprava oka koně, retušování ospalky u oka, retušování hmyzu, retušování srsti, retušování otěží, nebo lonžovací spojky, úprava černého pozadí, retušování ohradníku.

Cena: 1999 CZK
Cena pro členy klubu Jak fotit koně: 1859 CZK


Přihlaš se do VIDEO KURZU právě teď!

Tvé údaje mi poslouží k tomu, abych Ti mohla zaslat bližší informace o video kurzu. Ve všech mých e-mailech najdeš odkaz na odhlášení a můžeš mi tak kdykoliv říci: "Martino, stop!". Zde najdeš mé zásady ochrany osobních údajů.