Sem vložte podnadpis

TIP: Web (nejen) pro fotografy snadno a rychle 

Musím se s Vámi podělit o radost, kterou mi dnes přinesl e-mail v mé schránce. Dorazil od týmu Webnode.cz, díky kterému jsou v provozu mé dvě hlavní webové prezentace, jednak www.martinaburianova.cz, ale také www.jakfotitkone.cz.

V e-mailu stálo:
Dobrý den, paní Burianová,
zaujal nás Váš web vytvořený na Webnode. Máte moc pěkně zpracovaný celý web, a proto jsme se rozhodli uvést jej v našem článku jako inspiraci pro ostatní uživatele.
Pokud si článek budete chtít přečíst, najdete ho zde.
Hezký den a spoustu úspěchů do budoucna přeje za tým Webnode, Adéla. 

Těší mě, že dlouhé hodiny, které věnuji své výuce o tom, kde by měli fotografové svou práci publikovat, o tom jak by měl web vypadat, co by mělo být obsahem webu, ale jak funguje marketing obecně se zúročují a zároveň i Webnode.cz si této skutečnosti, v záplavě 18 milionů zákazníků, všimnul a uvedl mě jako inspiraci pro stávající, ale i potenciálně nové klienty a zároveň označil web jako "úspěšný web fotografů".

Začátky nebyly nikterak jednoduché. Svůj první web jsem tvořila kdysi dávno prostřednictvím služby Estranky. Vzápětí na to, jsem tvořila další webové prezentace pro své rodiče. Později jsem chystala svůj první e-shop vůbec, a to prostřednictvím služby Byznysweb. Této služby jsem využívala poměrně dlouho, než jsem narazila na cenově, ale i obsahově přívětivější službu Webnode, u které jsem zůstala dodnes. V rámci zakázek, které jsem realizovala pro další zadavatele jsem pracovala, ale i v systému Joomla a WordPress. Za TOP rozhodně považuji redakční systém WordPress, každopádně Webnode skýtá spoustu uživatelských výhod a to především pro laiky, kteří si chtějí jednoduše připravit svou webovou prezentaci. V dnešní době je web základem, od kterého by se mělo odvíjet vše ostatní, takže si na jeho tvorbě nechte opravdu záležet.

Líbil se Ti tento článek?

Přihlaš se do VIP sekce a dozvídej se o tipech na fotografování koní, jako první!