Sem vložte podnadpis

Přednastavení

Konec ztrácení času nad úpravou fotografií koní! Už žádné posouvání jednotlivými posuvníky tam a zpět, než začne fotografie vypadat alespoň trochu k světu. Odteď máš k dispozici několik naprosto úžasných přednastavení, která se hodí pro nejčastěji fotografované momenty s koňmi. Přednastavení nahraješ jednoduše svého programu Adobe Lightroom, podle přiložených návodů, a budou Ti tak k dispozici při každé úpravě fotografií. Ušetři svůj čas, dej svým fotografiím perfektní vzhled a co víc, sjednoť svůj styl!

Obsažená přednastavení:

  • přednastavení pro celkovou úpravu fotografie (kůň za dobrých světelných podmínek, kůň za špatných světelných podmínek, kůň a člověk, kůň v protisvětle, kůň na černém pozadí),
  • přednastavení odstupňovaného filtru (modré nebe, nebe při západu slunce),
  • přednastavení štětce úprav (černé oko koně, hnědé oko koně, hnědé oko koně s odleskem, modré oko koně),
  • přednastavení pro export fotografií (originál fotografie ve velikosti po případném ořezu, zmenšená fotografie pro web, Facebook atd.)
  • návody pro nahrání jednotlivých přednastavení.

Cena: 249 CZK
Cena pro členy klubu Jak fotit koně: 231 CZK 

Objednej si PŘEDNASTAVENÍ právě teď!

Tvé údaje mi poslouží k tomu, abych Ti mohla zaslat sadu přednastavení. Ve všech mých e-mailech pak najdeš odkaz na odhlášení a můžeš mi tak kdykoliv říci: "Martino, stop!". Zde najdeš mé zásady ochrany osobních údajů.