TESTOVÁNÍ SONY vol. 1

20.11.2019

V úterý 19. listopadu 2019 po poledni jsme se sešly společně s fotografkou Klárou, dvěma fotografkami Karolínami a fotografkou Verčou ve výukové místnosti v Ondřejově, kde nás čekalo během odpoledně testování foto techniky od značky SONY. 

Ve spolupráci se SONY jsem nechala připravit ty nejzajímavější kousky foto techniky a také ty kousky, které si děvčata vyžádala, že ozkoušet chtějí. Těla tedy byla připravená ve složení: Sony A7 III, Sony A7 RIII, Sony A7R IV a Sony A9. Z objektivů s pevným ohniskem pak byla nachystána Sony 35 mm F1,8, Sony 50 mm F1,8, Sony 85 mm F1,8. A objektivy se zoomem byly nachystány v této skladbě: Sony 24-70 mm F2,8, Sony 70-200 mm F2,8, Sony 70-200 mm F4, Sony 100-400 mm F4,5-5,6.

Nejprve jsem daly krátké povídání o technice od SONY z mé vlastní zkušenosti (především tedy ve srovnání s technikou, kterou jsem si doposud prošla), následně jsme se přesunuly ven, kde na nás čekalo testování techniky při focení portrétů pejsků a také pejsků v pohybu. Nakonec jsme se vrátily zpět do ateliéru, kde děvčata zajímalo fotografování za použití vyšší hodnoty ISO.

Nadšení z foto techniky bylo až neuvěřitelně velké, takže nyní společně s děvčaty řeším následnou úpravu pořízených fotografií, správnou skladbu techniky od SONY s ohledem na přechod k této značce a také související dotazy. Věřím, že nové "hračky" budou všem dělat radost!

A aby toho nebylo málo, máme od značky SONY nově přislíbenou zápůjčku techniky na foto výlety, které se budou v budoucnu pořádat, je tedy nač se těšit! A pokud máš zájem si foto techniku od SONY také ozkoušet, neváhej mi napsat, budu Ti ráda k dispozici.