Sem vložte podnadpis

Fotíš koně? Nauč se je fotit lépe! 

Je neděle 18. června a tento den pro mě znamená jediné: výlet na kurzy fotografování směrem na sever. První mou zastávkou, kde vedu teoretický kurz fotografování je Liberec a druhou zastávkou je Ploužnice, kde mě čeká praktický kurz fotografování.

V půl jedenácté tedy přijíždím na smluvené místo v Liberci a společně s Janou usedáme kpočítači, abychom si řekly potřebné kroky k nastavení fotoaparátu v plně manuálním režimu, tipy k ostření a kompozici, ale i k úpravě fotografií v Adobe Lightroom a Photoshop. Nesměla navíc chybět ani konzultace již dříve pořízených fotografií. Po skončení skáču do auta a přesouvám se do Ploužnice, kde už na mě čeká Lenka s fotoaparátem v ruce a Lucka se svým koněm na vodítku. Při našem setkání se budeme věnovat praktickým tipům na fotografování koní pro majitele. Chystáme si tedy itinerář a vrháme se na jeho jednotlivé body po hlavě.

Jsem moc ráda, že byla děvčata během kurzu pozorná, nebála se vyptávat a tak jsme společně prošly vše důležité. Teď už jen přeji: hodně štěstí!

Chceš se také naučit, jak fotit koně lépe?

Přihlaš se na kurz!