Sem vložte podnadpis

E-mailový trénink

Roční e-mailový trénink pro fotografy koní, jako jsi Ty, je rozdělený celkem na 52 témat, tedy každý týden jedno téma. Obsahem každého e-mailu je popis daného tématu, tipy, na co se před fotografování, ale i při fotografování zaměřit, jak pracovat bezpečně a jak vytěžit z fotografování maximum. V příloze každého e-mailu je navíc inspirace v podobě ilustrační fotografie včetně EXIFu a také pracovní list, ve kterém je popsaný optimální vzhled koně a nastavení fotoaparátu pro dané téma.

Obsažená témata:

  • Zaměřeno na roční období a denní dobu: jarní období, letní období, podzimní období, zimní období, koně při západu slunce, koně s oblohou a mraky.
  • Zaměřeno na prostředí: koně na blátě, koně s rozkvetlými květy, koně ve vodě, koně na poli, koně v dešti, koně na sněhu, koně na louce, koně ve výběhu, koně v boxe, koně v neobvyklém prostředí.
  • Zaměřeno na práci s koňmi a péči o koně: western, anglie, práce pod sedlem, klus, cval, poklona, vzpínání, krmení koní, napojení koní, sprchování koní, strouhání kopyt koní, podkování kopyt koně, koně a lidé, koně a psi.
  • Zaměřeno na koně a plemena koní: bílí koně, černí koně, puntíkatí koně, strakatí koně, hříbata, pony a malí koně, chladnokrevní koně, jezdecké vybavení typické pro plemeno koně, koně stojící vedle sebe, stádo koní.
  • Zaměřeno na detail: detaily ve stáji, detaily vybavení pro koně, detaily vybavení pro jezdce, uši koně, oči koně, čumák koně, nohy a kopyta koně.
  • Zaměřeno na kreativní oblast fotografie: portrét, portrét koně na černém pozadí, neobvyklý portrét, černobílá fotografie, protisvětlo.

Cena: 999 CZK*
Cena pro členy klubu Jak fotit koně: 929 CZK*

* Do tréninku je možné se přihlásit pouze v období: 01.11.2019 - 31.12.2019. Poté bude vstup do tréninku na rok uzavřen!


Přihlaš se do E-MAILOVÉHO TRÉNINKU právě teď!

Tvé údaje mi poslouží k tomu, abych Ti mohla zaslat bližší informace o e-mailovém tréninku. Ve všech mých e-mailech najdeš odkaz na odhlášení a můžeš mi tak kdykoliv říci: "Martino, stop!". Zde najdeš mé zásady ochrany osobních údajů.