Sem vložte podnadpis

White Turf 2017

Chceš si vyzkoušet, jak fotit koně na naprosto unikátních dostihových závodech na zamrzlém jezeře v jednom z nejkrásnějších měst Švýcarska, ve Svatém Mořici? Nachystej si tedy pevné boty, teplé zimní oblečení a chuť experimentovat a vyraž společně se mnou na foto workshop pořádaný při příležitosti White Turfu!

O dostizích: každý dostihový den je rozdělený do několika startů, ve kterých se koně předvedou nejen při klasickém rovinném dostihu, ale i na proutěných překážkých, při skijöringu a zapřažení v saních.
Proč dostihy: jedná se o akční a dramatické záběry, během kterých budeme hledat ty nejzajímavější pohledy a vhodné pozadí tak, aby výsledná fotografie diváka doslova vtáhla do atmosféry celého dění. Naučíš se tedy pracovat v náročných podmínkách, na jejichž řešení bude omezené množství času.
Náplň workshopu: definování cíle, kterého chceš v rámci našeho setkání, ale i do budoucna dosáhnout. Vysvětlení plně manuálního režimu fotoaparátu (ISO, clona, čas, vyvážení bílé barvy, režimy ostření a ostřící body). Definice kompozice a její využití v praxi. Rozvržení míst pro fotografování dle programu a fotografování koní v praxi.
Co s sebou: zrcadlovku nebo kompakt s výměnnými objektivy - od rybího oka až po teleobjektiv. Návod ke Tvému fotoaparátu. Vhodné teplé oblečení! Platný pas a občanský průkaz. Doporučuji zajistit si cestovní pojištění.
Určeno pro: fotografy pokročilé se zájmem o sportovní fotografii či fotografii koní.
Místo konání: St. Moritz, Švýcarsko - doprava tam i zpět je zahrnuta v ceně foto workshopu
Termín konání: neděle 12.02.2017 / neděle 26.02.2017 - termín bude upřesněn s ohledem na předpověď počasí

Cena: 3499 CZK / 139 EUR (nezahrnuje vstup na akci: 20 CHF)
GARANCE SPOKOJENOSTI: Váháš se svou účastí na foto workshopu? Máš mou 100 % garanci spokojenosti! V opačném případě Ti vrátím platbu za workshop zpět! 

Chceš získat ještě víc? Pak Ti BONUSY od partnerů v hodnotě přesahující 1.500,- korun udělají opravdu radost! Těšit se rozhodně můžeš na:

Přihlaš se na WORKSHOP právě teď!