Sem vložte podnadpis

Intenzivní kurz

Chceš se opravdu do detailu naučit, jak správně fotit koně? Přihlaš se na intenzivní kurz spočívající v několika večerních setkáních zakončených praktickou částí, během které společně uvedeme veškerou teorii do praxe.

Teoretická část

Co s sebou na první foto večer?

  • Zrcadlovku nebo kompakt s výměnnými objektivy,
  • otázky týkající se fotografování sepsané na papíře,
  • cíle, kterých chceš v rámci teoretické, ale i praktické části dosáhnout,
  • USB flash disk s ukázkou Tvých dosavadních fotografických výstupů s koňskou tématikou,
  • papír a tužku.

První setkání: Vzájemní představení účastníků, seznámení se s dosavadní tvorbou všech účastníků, definování cílů, seznámení se s dostupnou fototechnikou, tipy na foto techniku vhodnou pro fotografování koní a jezdeckého sportu, bezpečnostní pravidla při fotografování koní, základní definice, jak má vypadat kůň na fotografii, prostor pro diskusi.
Druhé setkání: Jak používat manuální režim fotoaparátu, vysvětlení pojmu ISO, clona a čas, nastavení vyvážení bílé barvy, názorná ukázka fotografií k danému tématu, zadání úkolu, prostor pro diskusi.
Třetí setkání: Jak používat expozimetr, režimy ostření, volba ostřícího bodu, ostrost a neostrost ve fotografii, pohybová fotografie, názorná ukázka fotografií k danému tématu, hodnocení zadaného úkolu, prostor pro diskusi.
Čtvrté setkání: Definice kompozice, práce s rolemi ve fotografii, černobílá fotografie, low key a high key fotografie, názorná ukázka fotografií k danému tématu, zadání úkolu, prostor pro diskusi.
Páté setkání: Formát JPG vs. formát RAW, nahrávání fotografií do PC / notebooku, archivace fotografií, režim "Knihovna" a "Vyvolávání" v programu Adobe Lightroom, retušování, práce s vrstvami a maskování v Adobe Photoshop, názorná ukázka fotografií k danému tématu, hodnocení zadaného úkolu, prostor pro diskusi.
Šesté setkání: Akreditace na jezdeckých událostech, použití vodoznaku, jak publikovat fotografie na internetu (web, sociální sítě,...), jak zajistit odbyt na fotografie koní, příprava na praktickou část, prostor pro diskusi.


Praktická část

Co s sebou na víkendové setkání?

  • Zrcadlovku nebo kompakt s výměnnými objektivy - od rybího oka až po teleobjektiv,
  • vhodné oblečení - občas polezeme i po zemi.

Náplň: Uvedení jednotlivých kroků teorie do praxe, naplánování míst vhodných pro fotografování, definování důležitých momentů vhodných pro zachycení koní na parkurech. (V případě nepřízně počasí bude termín pro praktickou část po domluvě nahrazen jiným termínem.) 

Určeno pro: fotografy začátečníky, ale i pokročilé se zájmem o sportovní fotografii a fotografii koní.
Místo konání: Vršní 1052/18, Praha 8 - Kobylisy, 1. patro - až dorazíš na místo, ozvi se mi na můj telefon (774 844 844), doběhnu si pro Tebe, zvonek se teprve připravuje.
Termín konání: na dotaz

Cena: 4999 CZK / 199 EUR
GARANCE SPOKOJENOSTI: Váháš se svou účastí na kurzu? Máš mou 100 % garanci spokojenosti! V opačném případě Ti vrátím platbu v plné výši zpět!

Chceš získat ještě víc? Pak Ti BONUSY od partnerů v hodnotě přesahující 1.500,- korun udělají opravdu radost! Těšit se rozhodně můžeš na:

Přihlaš se na INTENZIVNÍ KURZ právě teď!