Sem vložte podnadpis

Foť koně, bav se a vydělávej!

Lidé jako Ty si často pohrávají s myšlenkou, že si chtějí fotografováním koní vydělávat. Pravidelně však tato myšlenka ukončí svou životnost v momentě, kdy lidé neví, jak v dnešním světě dosáhnout tohoto cíle, tedy stát se úspěšným fotografem koní. Nakonec mávnou rukou nad svou myšlenkou a odbudou jí slovy: "To nejde!". A právě proto jsem připravila kurz určený především těm, kteří mají opravdu zájem se fotografováním začít živit. Na kurzu totiž odpovím na často pokládané otázky: "Jak na to...?", "Co funguje...?, "Čemu se vyvarovat?"

Náplň kurzu: přesné definování cíle, kterého Ti pomohu dosáhnout zapojením jednotlivých dostupných nástrojů internetového světa do praxe, informováním o tom, co vše v dnešním světě rozhodně nefunguje a čemu se tedy v počátcích rozhodně vyhnout, jak se věnovat fotografování na plný úvazek a zachovat si fotografování, jako zábavu.
Co s sebou: opravdový zápal pro věc, tužku a papír.
Určeno pro: fotografy, kteří si chtějí začít živit focením koní (případně i pejsků, koček, či fotografování jiných zvířátek...).
Místo konání: je na Tvém rozhodnutí, dle počasí a dle toho, které místo je pro Tebe nejvíce inspirativní, ať už je to oblíbená kavárna, nebo třeba molo u jezera.

Cena: 1999 CZK / 79 EUR (nezahrnuje dopravu na místo konání)
GARANCE SPOKOJENOSTI: Váháš se svou účastí na kurzu? Máš mou 100 % garanci spokojenosti! V opačném případě Ti vrátím platbu v plné výši zpět!

Chceš získat ještě víc? Pak Ti BONUSY od partnerů v hodnotě 550,- korun udělají opravdu radost! Těšit se rozhodně můžeš na:

  • slevu 50% na fotoobraz o velikosti 60 x 90 cm od 24PRINT.

Přihlaš se na KURZ právě teď!