Sem vložte podnadpis

Fotíš chladnokrevné koně při práci v lese? Nauč se je fotit lépe!

Miluješ chladnokrevné koně a obdivuješ je při tvrdé práci v lese? Pak se Ti bude líbit v šumavské stáji partička luxusních chlaďásků. Jeden z nich se Ti předvede v celé své kráse při tahání dřeva v lese. A rozhodně nebudou chybět ani typické zdobené uzdečky, které chladnokrevné koně tolik vystihují a podtrhují jejich krásu!

Náplň workshopu: hodnocení Tvých dosavadních fotografií, tipy na zlepšení, vysvětlení plně manuálního režimu fotoaparátu (ISO, clona, čas, vyvážení bílé barvy, režimy ostření a ostřící body), definice kompozice a její využití, fotografování koní v praxi, úprava pořízených fotografií v Adobe PS Lightroom a jejich vyhodnocení.
Co s sebou: zrcadlovku nebo kompakt s výměnnými objektivy - od rybího oka až po teleobjektiv. Navíc budeš mít možnost ozkoušet si profesionální objektivy a tělo značky NIKON. Návod ke Tvému fotoaparátu. Vhodné oblečení - občas polezeme i po zemi.
Určeno pro: fotografy z
ačátečníky se zájmem o fotografii koní.
Místo konání: Stáj Stojanovice, okres Velhartice
Možnost zajištění dopravy: Dobříš - Plzeň - Stojanovice a zpět, ostatní trasy jsou na dotaz
Termín konání: na dotaz

Cena: 3599 CZK / 144 EUR
GARANCE SPOKOJENOSTI: Váháš se svou účastí na foto workshopu? Máš mou 100 % garanci spokojenosti! V opačném případě Ti vrátím platbu v plné výši zpět!

Chceš získat ještě víc? Pak Ti BONUSY od partnerů v hodnotě přesahující 1.500,- korun udělají opravdu radost! Těšit se rozhodně můžeš na:

Přihlaš se na WORKSHOP právě teď!